Pod koniec ubiegłego roku gdy moja waga ciała zbliżała się do 89 kg zaczęłam odczuwać podczas chodzenia uciążliwe zmęczenie i trudności w oddychaniu. Postanowiłam zgłosić się do Poradni Leczenia Otyłości, którą prowadzi pani doktor Kuchnowska-Kidawa specjalista internista. Po szczegółowych konsultacjach otrzymałam indywidualne zalecenia dietetyczne, które sumiennie realizowałam. Zrezygnowałam z dotychczasowej formy wyżywienia nie odczuwając głodu i chęci powrotu do starych przyzwyczajeń. W ciągu 5 miesięcy schudłam 13,5 kg. Obecnie spacery na Kamienną Górę odbywam z przyjemnością nie odczuwając żadnych trudności. W tym roku kończę 79 lat a moje samopoczucie zawdzięczam pani doktor Kuchnowskiej-Kidawa, która przygotowała tak wspaniałą dietę. Wszystkim, którzy walczą z otyłością serdecznie polecam tą Poradnię Otyłości.

Aldona lat 79 - Gdynia

...

Nigdy nie wierzyłam w tzw. 'diety cud', tymczasem ta dobrana przez Panią Doktor doprowadziła do zgubienia 20 kg w krótkim czasie. Dużym wsparciem było motywujące podejście do pacjenta. Co najważniejsze minęło już pół roku (w tym 'ciężka' zima) i brak efektu jojo! Pokuszę się o stwierdzenie, że to nasz wspólny sukces! Bardzo dziękuję i gorąco wszystkim polecam! 

Anna 29 lat - Gdynia

...

Pani Doktor – wybitna specjalistka, godna najwyższego zaufania i polecenia. Jestem facetem po sześćdziesiątce i myślałem, że to już niemożliwe, a jednak. Jestem w terapii 6 miesięcy i straciłem już 33 kg, nie odczuwając mocnego głodu. W diecie ustawionej indywidualnie dla mnie jem to co lubię i często. Sama rozmowa z pani doktor motywuje mnie do dalszej diety. Dzisiaj nie mam już wrażenia , że jestem na diecie , tylko inaczej jem. Zmieniłem nawyki żywieniowe dzięki ustalonej przez pani doktor diecie, lepiej się czuję, lepiej funkcjonuję i z przyjemnością korzystam z ciągle nowych propozycji żywieniowych pani doktor. Dziękuję bardzo za dokonanie tak dużych zmian w moim wyglądzie i w mojej głowie. Dziękuję za okazanie tyle serca, ciepła, zaangażowanie i 100% profesjonalizmu otrzymanego od ani doktor.

Andrzej lat 63 - Sopot

...

Polecam bardzo dobrego dietetyka, pani doktor Kuchnowska-Kidawa przyjmuje w gabinecie mieszczącym się w Przychodni przy ulicy Żwirki i Wigury w Gdyni. W okresie od marca 2014 r. do marca 2015 r. pod stałą kontrolą i dzięki ułożonej przez panią doktor dietę schudłam 40 kg. W tej chwili czuję się jak nowo narodzona, jestem pełna werwy i chęci do życia.

Daniela lat 60 - Gdańsk

...

Kiedy skończyłam 40 lat z roku na rok zaczęłam przybierać na wadze. Po paru latach okazało się, że moja nadwaga sięgnęła 15kg. Próbowałam wielu specyfików oraz „cudownych” diet, które było bardzo trudno przeprowadzić, ponieważ źle znoszę głodowanie. Oczywiście efekt moich cierpień był krótkotrwały. Postanowiłam w końcu udać się do specjalisty. Doktor Marzenna Kuchnowska-Kidawa podeszła do mojego przypadku ze zrozumieniem i niezwykłą atencją. Po poznaniu mojego rytmu dnia oraz ulubionych składników potraw, skomponowała dla mnie dietę. Wszystkie zaproponowane dania są łatwe do przygotowania, a na dodatek bardzo smaczne. W ciągu 4 miesięcy schudłam 10 kg! Przygotowana dla mnie dieta jest przemyślana i zbilansowana w taki sposób, że nigdy nie jestem głodna. Zmieniłam również nawyki żywieniowe i dzięki temu czuję się lepiej i wyglądam młodziej. Cenię doktor Kuchnowską za pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do człowieka. Zmieniła nie tylko moją wagę, ale również pogłębiła wiarę w siebie.

Jola lat 47 - Gdynia